OFERTA EduKatorka

 

Czym jest EduKatorek ?

 

Jest to miejsce stworzone przez mamy dla Mam i małych dzieci. Ale chętnie też gościmy Tatusiów czy innych członków rodziny ;)

Spotykamy się na zajęciach rozwojowych dla maluszków, muzycznych, językowych.

Naszym celem są też spotkania dla Mam i zapewnienie im różnych form wspólnego spędzania czasu. Od zwykłych pogaduch, po przez rozwój duchowy lub fizyczny, do spotkań ze specjalistami.

Organizujemy też weekendowe warsztaty rodzinne, podczas których bawią się i dzieci , i mamy i tatusiowie, czy nawet babcie ;)

W naszym zakresie usług jest też organizowanie wyjątkowych urodzin dziecięcych, od roczku aż po naście lat. Mamy już sprawdzone scenariusze ale chętnie tez opracujemy coś specjalnie dla Waszego dziecka.

Wariantów urodzin jest tez kilka, od opracowania samego scenariusza do pełnej animacji, wraz z poczęstunkiem, w naszych wnętrzach.

Zajmujemy się też maluchami podczas przyjęć rodzinnych, firmowych czy wesel. Organizujemy im kącik zabaw oraz animujemy ich czas wgł. wskazań klienta.

Ponieważ jesteśmy miejsce dla mam, także tych przyszłych organizujemy niezapomniane przyjęcia BABY SHOWER czy spotkania dla ciężarnych.


Dla dzieci:

 

 • BERBECIE ( 6-18 m-cy)
 • TUPTUSIE ( 1,5-4 l)
 • MUZYCZNE ANCYMONKI ( 1-4 l )
 • TAŃCZĄCE BRZDĄCE ( 2-5 l)
 • RODZINNE WARSZTATY 
 • URODZINY i ANIMACJE
           

   

 

Dla rodziców oraz opiekunów:

 

   • ANIMACJA CZASU DLA DZIECI PODCZAS UROCZYSTOŚCI TYPU KOMINIA, WESELA, FIRMOWE I INNE

    

     

     Na zajęcia prosimy o przynoszenie kapci na zmianę

    lub skarpet z ABSem.

     

     

     

    CENNIK:

     

    alt

     

     

     

     

     

    * pojedyncze wejście możliwe w sytuacji wolnych miejsc, więc prosimy o wcześniejszy  kontakt .

     

     

     

    • Karnet : 100 zł ( możliwość 1 zgłoszonej nieobecności do odrobienia).
     Karnet wydawany jest w dniu zakupu i ma ważność 5 tygodni.

     

    • Wejścia pojedyncze : 30 zł ( przedpłata 20 zł osobiście lub na konto 61 1540 1245 2056 4811 7355 0003 ( w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz ich nazwę i termin ).)

     

    • Zajęcia próbne : 25 zł ( przedpłata 15 zł osobiście lub na konto 61 1540 1245 2056 4811 7355 0003 ( w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz ich nazwę i termin ).)

             

               Przedpłata przechodzi na kolejne spotkanie, jeśli nieobecność zostanie zgłoszona w przypadku zajęć popołudniowych do godz. 12:00,

               a zajęć porannych do 8:00.

     

    • Zgłaszać nieobecności można telefonicznie, sms'owo, mailowo lub poprzez wiadomość na FB. Wysyłamy potwierdzenia otrzymania informacji. W przypadku braku w ciągu godziny prosimy o kontakt.