Kontakt

tel

 

504 26 61 53

zajecia@edukatorek.com.pl

 

telŁódź ul. Pogonowskiego 90

( przy przedszkolu Jonaszek )

Partnerzy

chustorodzice_logo

 

decoraliki_logo2

 

tulipany foto

 

lodzkie_mamy_logo

 

my_newborn_logo_white

 

logo dula

 

 

 

 

 

MAPA

czwartek, 21 stycznia 2016 13:33

alt MARZENIA DO SPEŁNIENIA, CZYLI MAPA MARZEŃ,

 

NOWY TERMIN !!!

 

Już rok mija od ostatniego spotkania podczas którego stworzyliśmy nasze Mapy Marzeń :)
Mapy się zrealizowały w większości przypadków i Mamy same zgłosiły sie do mnie aby zrobić i w tym roku takie spotkanie :)

Wychodząc im na przeciw znów SPOTYKAMY SIĘ W BABSKIM GRONIE I TWORZYMY NASZE MAMPY MARZEŃ, pomocne do realizacji naszych celów :)

To jest drugi termin w tym roku bo na pierwszy zapisał sie komplet Mam w tempie kilkugodzinnym ;)
To jest też moc Mapy Marzeń, bo większość tych mam ma juz swoje ZREALIZWOANE mapy z zeszłego roku i chcą teraz stworzyć nowe aby się realizowały ♥

To teraz i DLA WAS JEST SZANSA NA SPEŁNIANIE MARZEŃ ♥

Mapa marzeń
Mapa marzeń to kolaż z powycinanych z pism i gazet ilustracji, tytułów, rysunków, które w symboliczny sposób przedstawiają o czym marzysz. Gdy wybierasz je, wycinasz i nalepiasz na swój arkusz, porządkujesz zwoje marzenia, koncentrujesz się na nich i sprawiasz, że stają się możliwe do spełnienia. Robią ją ludzie na całym świecie. W tym roku przekonaj się, ile dobrego wnieść może w twoje życie.

Mapa marzeń to niezwykła i bardzo skuteczna metoda, która pomaga spełnić marzenia. Pozwala nam także znaleźć drogę do nas samych, oswoić lęki i nabrać pewności siebie, bo to, czego pragniemy zwykle jest w naszym zasięgu, ale nie wiemy, jak po to skutecznie sięgnąć.

 

Termin:
11 marca 2016 r, godz. 17:00 - 20:00

Koszt:
20 zł + kilka gazet ;)

 

Obowiązuje rezerwacja w formie pisemnej na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. om.pl lub sms'owo na 664 74 16 42